Základní informace

Historie firmy

Firma PLASTIME.CHEMI s. r. o. čerpá ze zkušeností a zázemí firmy působící v oboru výroby a montáže plastového zařízení od roku 1991. Od této doby se firma neustále rozrůstá a zajišťuje větší rozsah činností. Administrativním i výrobním sídlem firmy je areál v Jablonci nad Nisou.

Hlavní činnost firmy

Hlavní podnikatelskou aktivitou firmy je realizace velkých kompletních zakázek, projekční, výrobní, montážní a servisní práce oboru průmyslová zařízení z plastů. Firma projektuje a dodává na „klíč“ technologické celky.

Nosný program firmy PLASTIME.CHEMI s. r. o. je založen na použití plastů jak na místech, kde je dlouhodobě osvědčen, tak i na výrobky a zařízení, kde nahrazuje tradiční materiály, především nerezovou ocel, pogum atd. Výhodou plastů proti těmto materiálům je např. zabránění vzniku koroze, korozních zplodin, dlouhá životnost, nízká hmotnost a především menší cenová náročnost.

Naše výrobky jsou tvořeny tvarováním a svařováním plastových polotovarů, převážně desek a trubek odebíraných od renomovaného výrobce firmy SIMONA ze SRN. V závislosti na provozních podmínkách zařízení a rozsahu pracovních teplot můžeme použít různé druhy plastických hmot tzn. PE, PP, PVC nebo PVDF.